Історія компанії

Історія групи компаній BARCOR®  бере початок у 1992 році, коли за ініціативою канд. хім. наук, зав. Лабораторією модифікації полімерних покриттів в ІБОНХ НАН України Ліцова Н.І. і канд. хім. наук, ст. наук. співр., керівника групи у відділі модифікації і механохімії полімерів ІХВС НАН України Логвиненко П.Н. було організовано Науково-виробниче підприємство МНВП «БАРКОР» (скорочено від слів «бар'єр» і «корозія»).

МНВП «БАРКОР» почав свою діяльність з розробки технологічних складів для механічної обробки металів: емульсолів, водозмішуваних МОР, технологічних мастил для деформаційної обробки металів.

У важких умовах суцільної кризи 90-х років минулого століття - відсутність сировини, перебої в поставках електроенергії, відсутність обігових коштів, МНВП «БАРКОР» на орендованих площах фетрової фабрики ( м. Київ) налагодив випуск і постачання своєї високотехнологічної продукції. Першими споживачами продукції стали найбільші державні наукомісткі підприємства: Нікопольський Південнотрубний завод, Луцький підшипниковий завод, ГПНКТ «Зоря - Машпроект» (м. Миколаїв), Завод карданних валів (м. Херсон), Новокраматорський машинобудівний завод, Краматорський завод важкого верстатобудування і ряд інших. Приємно відзначити, що практично всі ці підприємства і сьогодні є нашими партнерами, цінують якість нашої продукції і високий рівень її сервісного обслуговування.

Після реорганізації в 1999 р. на базі МНВП «БАРКОР» було створено ТОВ «БАРКОР», яке очолив П.М. Логвиненко.

В даний час група компаній торгової марки БАРКОР® - інтенсивно розвивається підприємство, є одним з провідних в Україні розробників, виробників і постачальників високотехнологічних мастильно-охолоджуючих рідин (МОР), емульсолів для механічної, в тому числі деформаційної обробки металів, консерваційних рідин для захисту деталей і конструкцій від корозії, гартівних масел, технічних миючих засобів і високоефективних адгезійних добавок для асфальтобетону.

З 2004 року наша продукція експортується в Республіку Білорусь і Молдову, в РБ організовано представництво і оптовий склад.

У 2005 році наша компанія стала лауреатом всеукраїнського рейтингу професійних досягнень «Лідер України».

У 2006 році, для задоволення підвищеного попиту на продукцію, було прийнято рішення про розширення компанії та будівництві нового спеціалізованого виробництва в м.Фастів. Проект заводу створили професійні інженери АТ "ВНДІХІМПРОЕКТ", з урахуванням пред'явлених нами завдань. У результаті в 2007 р. був готовий до роботи новий завод, проектною потужністю 300 тон продукції на місяць, що характеризується:

• незалежністю виробничих і вантажно / розвантажувальних потоків;

• модульною побудовою технологічного обладнання;

• наявністю підземного складу хім. сировини, з регулюванням мікроклімату;

• наявністю великотоннажних підземних резервуарів для зберігання олив;

• наявністю окремих сухих складів для зберігання тари і готової продукції;

• сучасної ЦЗЛ з точними засобами вимірювання, контролю якості сировини і технологічних процесів;

• забезпеченням енергонезалежності основних технологічних процесів;

• наявністю комплексної рекреаційної зони для повноцінного відпочинку персоналу і клієнтів;

• можливістю розширення виробничих потужностей.

У 2008 р наша продукція вийшла на ринок Російської Федерації де організовано представництво і оптовий склад.

Після реорганізації в 2011р., На базі ТОВ «БАРКОР» було створено три підприємства, що входять до групи компаній торгової марки БАРКОР®, де ТОВ «БАРКОР-ОЙЛ» стає виробничим підрозділом, яким керує досвідчений виробничник, С.В. Поплавський, а Науково-технічний Центр (НТЦ) очолює директор ТОВ «Компанія« БАРКОР », канд. хім. наук П.М. Логвиненко.

У 2014р. в якості нашої продукції переконалися підприємства Євросоюзу, номенклатура і сфера поставок куди постійно розширюється. У ЄС також організовано представництво і оптовий склад.

Враховуючи вихід на європейський ринок, був проведений відповідний ребрендинг і створено сучасний сайт компанії.

У 2014р. система менеджменту ТОВ «БАРКОР-ОЙЛ» сертифікована за стандартом ISO 9001.

Слід зазначити, що в основі більшості зразків технологічної продукції, що випускаються в даний час компанією «БАРКОР-ОЙЛ», лежать результати наукових досліджень групи співробітників НТЦ нашої компанії, виконані в співдружності з ученими провідних наукових установ НАН України:

  - Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона;

  - Інституту хімії високомолекулярних сполук;

  - Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії;

  - Інституту технічної теплофізики;

  - Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного.

Ряд нових продуктів розроблені співробітниками науково-технічного центру нашої компанії по замовленнях найбільших виробників наукомісткої продукції спеціального призначення, таких, як:

  - ГПНТК «Зоря-Машпроект» (м.Миколаїв);

  - СМНВО ім. Фрунзе (м.Суми);

  - ДП «Харківське конструкторське бюро двигунобудування» заводу ім. В.А. Малишева (м.Харків);

  - ПАТ «СКФ Україна» (м. Луцьк),

  - ВАТ «Мінський підшипниковий завод» (м. Мінськ) і ряду інших.

Результати наукових досліджень, проведених співробітниками НТЦ нашої компанії в співдружності з провідними вченими ряду інститутів НАН України та ЦЗЛ підприємств-споживачів нашої продукції, були повідомлені на ряді міжнародних форумів:

  - XXII Європейська конференція ELGI AGM (Європейський інститут пластичних мастил), г. Киев, +2010, Україна;

  - Європейський конгрес з корозії (Eurocoor-2013), м Ешторіл, 2013, Португалія;

  - IV Міжнародна конференція з гідромеханіки і тепломасообміну (Fluidsheat-13), м Дубровник, 2013, Хорватія;

  - XVI Міжнародна конференція WSEAS, м Кос, 2012, Греція;

  - Міжнародні конференції «Полімерні композиції і трибологія» (Polycomtrib): «Полікомтріб-2009», «Полікомтріб-2011», «Полікомтріб-2 013», м Гомель, Білорусь;

  - Міжнародні конференції «Проблеми корозії та протикорозійний захист матеріалів» («Корозія»): «Корозія-2000», «Корозія-2002», «Корозія-2004», «Корозія-2006», «Корозія-2008», «Коррозия- 2010 »,« Корозія-2012 »,« Корозія-2014 », м Львів, Україна;

  - Міжнародні конференції «Композиційні матеріали в промисловості» («Славполіком»): «Славполіком-2005», «Славполіком-2006», «Славполіком-2007», «Славполіком-2008», «Славполіком-2011», м Ялта, Крим , Україна;

  - Міжнародні конференції «Ефективність реалізації наукового, ресурсного і промислового потенціалу в сучасних умовах»: VI-2006р., VII-2007р., VIII-2008р., IX-2009р., X-2010р., П. Славське, Карпати, Україна.

 

Сьогодні ТОВ "БАРКОР-ОЙЛ" за поставками технічно і економічно пріоритетної продукції цього профілю лідирує в Україні.

Керівна ланка фірми «БАРКОР» - професійні вчені - наукові співробітники НАН України, що спеціалізуються в областях інгібіторів корозії, трибології, фізико-хімічної механіки матеріалів і складів для термічної обробки металів.

Високий рівень прикладних наукових розробок, модульна побудова технологічного обладнання, сучасні засоби вимірювання та контролю якості сировини і технологічних процесів, забезпечують виробництво продукції високої якості, можливість розширення її номенклатури і подальшого поліпшення технологічних властивостей.

За 24 роки нашими клієнтами стали понад 1000 підприємств України та інших країн.

Приєднуйтесь до кращого і надійного!

Бажаєте отримати додаткову інформацію про нас?
зв'язатися з фахівцем
Більше 1000 підприємств довіряють нам
АТ "СКФ Україна" (публічнe)
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ТОВ "ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ"
ВАТ «Мінський підшипниковий завод»
ТОВ "Мотордеталь-Конотоп"
ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН «УКРОБОРОНПРОМ»
ПАТ "Новокраматорський машинобудівний завод"
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект»
ПАТ «Мотор Січ»
ПАТ Харківський Тракторний Завод ім. С. Орджонікідзе
ЗАТ «Гідросила ГРУП»
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕРЖАВНЕ КИЇВСЬКЕ КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО «ЛУЧ»
ДП "Завод ім. В.О. Малишева"
КП «НПК "Іскра"
ПАТ «Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе»
ТОВ "ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД"
ПАТ «Кременчуцький колісний завод»
ПАТ «ВАЗ»
ВАТ «Мінський завод колісних тягачів»
ПАТ "Дружківський метизний завод"
Харківський завод «Машгідропрівод»
АТ «Новий Стиль»
ТОВ «Новомосковський посуд»
ДП завод "Електроважмаш"
ТОВ "Азовська кабельна компанія"